Risk Manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mladou, dynamickou společnost, která se pohybuje v oblasti akceptace platebních karet a provozuje vlastní platební bránu a systém elektronické peněženky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Risk manažer.

Náplň práce:

  • sledování průběhu karetních transakcí v reálném čase
  • posuzování a vyhodnocování rizik transakcí
  • komplexní hodnocení rizik jednotlivých obchodníků
  • sledování a analýza zákaznického portfolia
  • poskytování zákaznického servisu
  • nastavení kritérií pro automatický detekční systém anti-fraud
  • provádění monitoringu, hodnocení a kontroly jednotlivých obchodních případů
  • reporting analyzovaných transakcí a klientského portfolia
  • evidence dat v systémech společnosti
  • kontrola dodržování regulatorních a interních limitů
  • pravidelná vyhodnocení rizik každého jednotlivého obchodníka
  • komunikace s klienty
  • ověřování transakcí
  • schvalování transakcí

Požadujeme:

  • minimálně středoškolského vzdělání s maturitou
  • praxe ve finanční instituci
  • zkušenost s Risk managementem - základy
  • zkušenost s posuzováním karetních transakcí výhodou
  • ochota pracovat ve vícesměnném režimu
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet)
  • čistý trestní rejstřík
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, loajalita
  • preciznost, vysoká míra zodpovědnosti
  • výborné komunikační schopnosti, dobrá týmová spolupráce

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek, pracovní smlouva na jeden rok s automatickým následným přechodem na dobu neurčitou
  • mzda složená z fixní + variabilní složky, variabilní složka závislá na plnění standardních pracovních povinností, vyhodnocováno nadřízeným + zákonné příplatky
  • v případě dobrých předpokladu možnost posunu na team leadera risk manažerů
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3930512  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.