Tester

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a tvorbou webových a mobilních aplikací na platformách Android, Windows a iOS, hledáme vhodného kandidáta na pozici Testera.

Náplň práce:

  • příprava testovacího prostředí a testovacích dat
  • testování nových vlastností software a regresní testy
  • reportování nalezených chyb vývojářům
  • tvorba dokumentace (např. uživatelská příručka)
  • komunikace se zákazníkem přes service desk v ČJ, případně AJ
  • držení hot-line v pracovních hodinách, konzultace po telefonu

Požadujeme:

  • Vzdělání: IT, minimálně středoškolské, vhodné i pro absolventy a studenty VŠ
  • Jazyky: středně pokročilou znalost AJ – schopnost vyřídit telefonát v AJ
  • bezproblémovou komunikaci v rámci týmu i se zákazníkem, pečlivost
  • obecnou znalost PC SW a HW, operačních systémů Android a Windows
  • znalost MS Word, Excel, Outlook
  • znalost principů testování software
  • základní znalost jazyka SQL a databází, HTML a webových technologií
  • ochotu a chuť učit se nové věci
  • znalost jazyka C#, Java, HTML a scriptovacích jazyků - výhodou
  • znalost nástrojů pro automatizované testování - výhodou
  • znalost nástrojů pro vývoj software (Visual Studio, Android Studio) - výhodou
  • znalost source control nástrojů (např. Team Foundation Server) - výhodou

Nabízíme:

  • účast na zajímavých projektech pro zajímavé zákazníky
  • být součástí sehraného týmu, kde každý má svou důležitou roli
  • moderní technologie a neustálý profesní rozvoj – u nás nikdy nezakrníte!
  • možnost kariérního růstu
  • příležitostnou práci z domova
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní telefon a notebook
  • účast na firemních sportovních akcích, plavby na jachtách, ferraty apod.
  • práci na plný nebo částečný úvazek v hlavním pracovním poměru
  • možnost nástupu: ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 – Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3930517  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.