Strojní mechanik/zámečník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní dodavatelské činnosti v oblasti ručních, poloautomatických a automatických tvářecích linek a robotizovaných pracovišť, hledáme nového kolegu na pozici Strojník montér/zámečník.

V rámci své práce:

  • Se budete podílet na výrobě strojních zařízení
  • Budete řešit opravy a servisy nainstalovaných strojů

Očekáváme:

  • Výuční list nebo ÚSO vzdělání se zaměřením na strojní montážní práce
  • Velmi dobrá znalost čtení strojní dokumentace
  • Manuální zručnost podmínkou
  • Svařování elektrickým obloukem, (CO2 výhodou) - svářečský průkaz, případně přezkoušení společnost zajistí
  • Zkušenosti s opravami a montážemi tvářecích strojů vítány
  • Základní znalost stavby strojů, hydraulických a pneumatických systémů
  • Řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení (občasné výjezdy za zákazníky)
  • Časová flexibilita - výjezdy na kratší služební cesty a montáže v ČR, výjimečně v zahraničí
  • Samostatný přístup k plnění zadaných úkolů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu
  • Práci na HPP a pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Individuální přístup k osobním problémům
  • Pracovní doba 6:00 – 14:30h (1 směna)
  • Závodní stravování – příplatek na stravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost získání svářečského průkazu
  • Nástupní plat dohodou na základě získaných zkušeností a praxe
  • Pracoviště v sídle firmy (centrum Brna), případně krátkodobě v místě montáže - občasné výjezdy za zákazníky v rámci ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3931523  Datum zveřejnění: 1.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.