Samostatný vývojový inženýr - programátor mikroprocesorů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující své aktivity na oblast energetiky, průmyslové a domácí automatizace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatný vývojový inženýr - programátor mikroprocesorů.

Náplň práce:

  • Spolupráce při vývoji HW nových výrobků
  • Programování mikroprocesorů
  • Návrh mikroprocesorových obvodů
  • Podpora při návrhu plošných spojů
  • Vytváření podkladů pro výrobu, vytváření podkladů pro osazovací automaty
  • Testování a oživování prototypů
  • Vývoj zkušebních přípravků
  • Vývoj průmyslových řídicích systémů, řídící a regulační elektroniky, bezdrátové ovládání stínící techniky pro domácnosti a další
  • Tvorba podkladů k produktům HW

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • Zkušenost s návrhem elektronických obvodů výhodou
  • Zkušenost s vývojem SW jednočipových mikroprocesorů
  • Znalost Assembleru a ANSI C
  • Znalost obvodů Freescale, Microchip a Texas Ins. výhodou
  • Alespoň pasivní znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou
  • Ochota učit se novému, hledat nová řešení
  • Zájem a chuť podílet se na vytváření a rozvoji cílů společnosti
  • Zájem o obor
  • Znalost digitálních obvodů
  • Odpovědný přístup k práci
  • Zkušenosti s nástroji na návrh obvodů (Mentor Graphics výhodou)
  • Samostatnost, schopnost naplánovat a rozvrhnout si práci

Nabízíme:

  • Práce v dobrém kolektivu
  • Slušné mzdové podmínky
  • Další odborný a profesní růst
  • Penzijní připojištění
  • Výhody malé a flexibilní firmy s mezinárodní účastí
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Seberealizaci a možnost rozvíjet se
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Nástup dohodou, možno ihned
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Místo práce Praha Libuš

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3932819  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.