Servisní technik - chlazení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá servisem a prodejem chladících a mrazících zařízení v Praze i Středočeském kraji, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - chlazení.

Náplň práce:

  • Servis, montáž malé a střední chladící techniky

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici
  • SŠ, případně vyučení v oboru elektro, nebo v oboru chladírenský mechanik (výhodou)
  • Řidičský průkaz B – aktivní řidič, ochota cestovat po Praze a Středočeském kraji
  • Samostatnost a pečlivost
  • Vyhláška „50“

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a roční nárůst mzdy
  • Motivující bonusy
  • Služební automobil
  • Služební telefon
  • Přátelský kolektiv

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.