IT technik – Level 1 support

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní outsourcing IT služeb, hledáme nového kolegu do týmu na pozici IT technik.

Pozice je vhodná i pro absolventy!

V rámci své práce budete mít na starost:

  • Podpora koncových uživatelů – Level 1 support
  • Správa a zodpovědnost za operační systémy platformy Microsoft
  • Správa uživatelů, účtů a přístupových oprávnění
  • Správa sítí, aktivních a pasivních prvků po celé ČR
  • Správa tiskových řešení
  • Spolupráce na IT projektech

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (technický obor výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici či v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
  • Znalost anglického jazyka (e-mailová, telefonická a občasná i osobní komunikace se zahraničními klienty), německý jazyk výhodou
  • Velmi dobrá znalost prostředí Windows a systémů běžících pro Microsoft platformu
  • Znalost WAN a LAN, znalost UNIX/Linux výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni
  • Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • Schopnost spolupráce na týmových projektech
  • Zvládání stresových situací a aktivní přístup k řešení daných situací
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Práce v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Práce na IČO nebo HPP
  • Osobní rozvoj – placené školení v oboru, placené kurzy angličtiny
  • Služební auto, služební notebook, mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů placené dovolené
  • Nástup dle dohody
  • Kanceláře: Praha 10
  • Místo výkonu práce: Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3932962  Datum zveřejnění: 3.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.