Odborná údržba automatizačních strojů a výrobních zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kolín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce automobilů, hledáme nové kolegy do kolínského závodu do údržby.

Konkrétní pracovní místo Vám bude nabídnuto dle potřeb daných oddělení – můžete pracovat ve Výrobě karoserií, Lakovně nebo Finální montáži.

Jedná se o nepřetržitý provoz (dlouhý týden - 5 dní / krátký týden - 2 dny).

V rámci své práce budete:

  • zajišťovat bezproblémový chod výrobních linek
  • provádět preventivní údržby a kontroly
  • spolupracovat na neustálém zlepšení

Očekáváme:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • vyhláška 50/1978, min.§ 5 (možnost obnovení)
  • základní znalost práce na PC (MS Office)
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost osobního a profesního rozvoje – odborná školení hrazená zaměstnavatelem
  • zaškolení od zkušených kolegů je samozřejmostí
  • mzda od 37 500 Kč (složení ze základní mzdy, příplatků za směnnost, prémií za docházku) včetně 2 000 bodů v benefitech (cafeterie)
  • garantovaný roční bonus ve výši min. 26 500 Kč
  • nadstandardní dotované stravování (27 Kč oběd)
  • 5 týdnů dovolené
  • rehabilitační centrum vč. fitness zóny
  • peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či prac. jubileu
  • pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
  • místo výkonu práce: Kolín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3934186  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.