Referent pro odbor životního prostředí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, Městský úřad Praha 15, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent pro odbor životního prostředí.

Náplň práce:

  • výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny
  • evidence a správa ploch veřejné zeleně a ostatních pozemků na území MČ
  • projednávání přestupků na úseku ochrany přírody a krajiny
  • přijímá oznámení o kácení dřevin a rozhoduje o pozastavení, omezení nebo zákazu kácení dřevin dle zákona o ochraně přírody a krajiny
  • vykonává státní dozor v ochraně přírody
  • vede přehled o veřejně přístupných účelových komunikacích, stezkách a pěšinách
  • vydává souhlas ke zřizování či rušení účelových komunikací, stezek a pěšin
  • rozhoduje o možnosti a podmínkách uvedení do původního stavu poškozené, zničené nebo nedovoleně změněné části přírody a krajiny
  • projednává přestupky na úseku ochrany zvířat
  • výkon státní správy na úseku ochrany vod, vydávání rozhodnutí, souhlasů a dalších opatření dle zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů, v platném znění
  • výkon státní správy na úseku odpadového hospodářství, vydávání rozhodnutí, souhlasů a dalších opatření dle zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých zákonů, v platném znění
  • projednávání přestupků na úseků ochrany vod a na úseku odpadového hospodářství

Požadujeme:

  • dle zákona – fyzická osoba, která dosáhla 18 let, občan ČR nebo cizí st. občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti, znalost příslušných právních předpisy vztahujících se k životnímu prostředí výhodou
  • znalost práce s PC
  • flexibilita, přesnost a spolehlivost, psychická odolnost, komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • mzdu dle 10. platové třídy, dále odvozené od započítané praxe
  • mimořádné odměny na základě výkonu
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • 3 dny sick days
  • možnost pružné pracovní doby
  • možnost osobního vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha 15

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3934351  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.