Prodejce CNC strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovaného výrobce dřevoobráběcích strojů, společnost s celosvětovou působností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejce CNC strojů.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Získávání nových zákazníků v kraji Moravskoslezkém, Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském, Pardubickém a Vysočina
  • Budete nabízet zavedené, v oboru vysoce ceněné značkové produkty

Požadujeme:

  • SŠ s technickým zaměřením v oboru zpracování dřeva nebo kovů velkou výhodou
  • Vyučení truhláři, či zaškolená obsluha CNC vítáni
  • Praxe v dřevozpracujícím průmyslu nebo podobné technické oblasti výhodou
  • Obchodní zkušenosti výhodou
  • Hovorová znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Profesionální nasazení, vysoká flexibilita a schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • Zajímavý, motivující a spravedlivý systém finančního ohodnocení
  • Benefity: služební automobil, mobilní telefon, notebook, fundované obchodní vzdělání
  • Místo výkonu práce: Olomouc (nebo dle domluvy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.