Strojník pro bagry a nakladače

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se od roku 1997 specializuje na pokládku potrubí a v současnosti se věnuje širšímu spektru činností v oblasti stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník pro bagry a nakladače.

Náplň práce:

  • provádění zemních prací
  • bagrování
  • údržba stroje
  • spolupráce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů

Co od Vás očekáváme:

  • platný strojnický průkaz na kolová a pásová rypadla a kolové nakladače podmínkou
  • alespoň 1 rok praxe v obsluze bagrů a nakladačů (ideálně při výstavbě inženýrských sítí)
  • řidičský průkaz sk. C
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • časová flexibilita

Co Vám nabízíme:

  • výborné finanční ohodnocení - nástupní mzda je závislá na Vaší praxi a pracovním výkonu + prémie dle výkonu
  • mzda je hodinová - kolik si odpracujete, takovou máte odměnu
  • cestovní náhrady ve výši 3000 - 4000,- Kč / měsíc
  • ubytování zdarma ve výši 6 000,- Kč / měsíc
  • jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (20 let na českém trhu) - dostatečný příliv zakázek pro práci během celého roku (nikoliv jen sezónně), jistota pravidelné výplaty
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
  • Místo pracoviště: stavby na území ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.