Obchodno-technický reprezentant firmy pre SR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý bol založený 1.7.1953 a je jedným z popredných európskych výrobcov koliesok a kladiek, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodno-technický reprezentant firmy pre SR.

Náplň práce:
- starostlivosť o aktuálnych zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
- spravovanie ponúk
- technické poradenstvo v oblasti aplikácie koliesok a kladiek, predvádzanie vzoriek, vybavovanie
reklamácií u zákazníka
- dalšie vzdelávanie sa samoštúdiom technických listov k výrobkom, účasť na školeniach
usporiadavaných firmou
- príprava plánov ciest
- analýza konkurencie
- aktívna spolupráca pri prezentácii firmy (napr. Strojársky veltrh - Brno)
- účasť na poradách v sídle firmy v Brne (minimálne 4x do roka)
- aktívna komunikácia v nemčine nebo v angličtine s materskou firmou

Požadujeme:
- vzdelanie min. SŠ – v technickom odbore - výhodou
- obchodné skúsenosti s predajom výrobkov podobného charakteru
- znalosť priemyselného trhu na Slovensku
- základné obchodné znalosti: spravovanie objednávok, tvorba ponúk, splatnosti, dodacie podmienky,
zákonná úprava reklamácií, pohľadávky
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - ideálne úroveň C1
- vodičský preukaz skupiny B
- časovú flexibilitu a ochotu cestovať
- bežnú znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook)
- vytrvalosť a cieľavedomosť
- schopnosť spolupráce a kolegialitu
- komunikatívnosť a vyjednávací talent
- samostatnosť

Ponúkame:
- zaujímavú a samostatnú prácu na živnosť nebo HPP v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 67-ročnou
tradíciou v odbore
- motivujúce platové ohodnotenie podľa skúseností a schopností (fix + provízie z predaja)
- ročné odmeny z dosiahnutého zisku firmy
- 5 týždňov dovolenky
- 2 dni sickdays
- osobný automobil, mobilný telefón a notebook aj pre súkromné účely
- vernostné príplatky za odpracované roky
- podporu zo strany obchodného a marketingového týmu
- podrobné zaškolenie u dodávateľa v Nemecku
- diéty v rámci výjazdov
- rodinnú firemnú kultúru
- plat: fix: 1 000 – 2 000 EUR podľa skúseností

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s r.o., so sídlom Na Kozačce 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb., a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3942043  Datum zveřejnění: 24.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac