Zdravotní sestra do Vídně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prestižní soukromou kliniku v centru Vídně, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zdravotní sestry.

Popis práce:

  • aplikace a dodržování postupů předepsaných ošetřujícím lékařem a zásad ošetřovatelské péče o pacienty
  • vyplňování záznamů a předávání informací o změnách stavu pacienta
  • účast na vizitách

Požadujeme:

  • vysokoškolské, vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání příslušného směru
  • odborná specializaci k výkonu povolání všeobecné sestry - výhodou
  • jazykové znalosti - německý jazyk se znalostí B2, znalost anglického jazyka výhodou
  • zodpovědný, pečlivý a aktivní přístup k práci, organizační a koordinační schopnosti
  • ochotu pracovat ve směnném provozu na lůžkovém oddělení
  • zdravotní způsobilost, bezúhonnost
  • empatie a orientace na potřeby pacienta
  • odpovědnost, rychlost a přesnost prováděných úkolů
  • schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • pomoc při zajištění schvalovacích procesů pro práci v Rakousku
  • pomoc se zajištěním cenově dostupného ubytování ve Vídni
  • platové podmínky: roční mzda 35 100 EUR při úvazku 40 hodin týdně
  • možnost rozvoje ve spolupráci s nejlepšími odborníky v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • místo práce výkonu: Vídeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3944512  Datum zveřejnění: 29.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.