Zástupce mistra v potravinářské výrobě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nehvizdy
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 600 - 44 900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, moderní automatizovanou potravinářskou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Zástupce mistra v potravinářské výrobě.

Náplň práce

  • zástup mistra (dovolená, nemoc)
  • zajištění plynulého toku materiálu ve výrobním procesu
  • dohled nad dodržováním kvality výrobků
  • obsluha výrobní linky pro strojní zpracování těst
  • ruční zpracování těsta
  • další činnosti spojené s potravinářskou výrobou

Požadujeme

  • týmový duch
  • samostatnost
  • manuální zručnost
  • pracovní nasazení
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • zkušenost z potravinářského provozu výhodou

Nabízíme

  • velmi dobré platové ohodnocení - nástupní plat 40 600 Kč, po zkušební době 44 900 Kč
  • pracovní smlouva na HPP
  • stabilní práci a jistotu v silné společnosti
  • moderní pracovní prostředí a dynamický tým
  • kvalitní produkty
  • přátelský kolektiv
  • po zapracování 23 dní dovolené, 2 sick day
  • sleva na firemní produkty 25%
  • možnost občerstvení na pracovišti
  • možnost levnějšího mobilního tarifu a levnější energie
  • dopravní spojení: BUS – linka 398 (Černý Most)
  • místo pracoviště: Nehvizdy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.