Manažer/ka Integrovaného Systému Řízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Loučeň

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a logistikou průmyslových obalů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Manažer/ka integrovaného systému řízení.

Hledáme silnou a organizačně schopnou osobnost s praxí, která bude zajišťovat profesionální pojetí Integrovaného systému řízení společnosti.

Náplň práce:

  • vytvoření, uplatňování a zlepšování funkčního Integrovaného systému řízení (IMS) pro řízení kvality, environmentu, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i informační bezpečnosti ve všech útvarech firmy zejména dle norem ISO 9001, 14001 a 18001
  • aktualizace interních směrnic a zabezpečení jejich dodržování
  • správa a tvorba dokumentace ISO
  • zabezpečování a vedení interních a certifikačních auditů
  • nastavení systému plánování a vlastní realizace programu interních auditů, nápravných a preventivních opatření, včetně pravidelného reportingu vedení společnosti
  • účast a podpora zákaznických auditů
  • nastavení systému plánování školení a ukládání dokumentace ze školení

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • pokročilá znalost práce na PC - MS Office
  • pokročilá znalost anglického jazyka vč. písemného projevu
  • řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení vozidla
  • časová flexibilita, samostatnost, důslednost, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • základní znalost administrativních, právních a řídících činností ve středně velké společnosti
  • profesionální vystupování, pečlivost, samostatnost
  • loajálnost a diskrétnost

Co můžeme nabídnout:

  • odborná školení a možnost rozšiřování kvalifikace
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon a notebook
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost stabilního dlouhodobého zaměstnání v rostoucí mezinárodní firmě
  • zázemí firmy s víc než 25 let tradicí
  • firemní automobil
  • důležitou a váženou pracovní pozici
  • možnost pracovní seberealizace
  • pitný režim na pracovišti, kávový automat
  • parkování pro vozy zaměstnanců v areálu pracoviště
  • místo výkonu práce: Loučeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3954497  Datum zveřejnění: 19.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.