Technik výrobního stroje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Lichoceves

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rychle se rozvíjející výrobní firmu, která působí v oblasti kosmetiky, toaletních a čistících prostředků, hledáme pro zajištění hladkého chodu výroby nové kolegy na pozici Technik výrobního stroje.

Máte rádi výzvy? Rádi se učíte novým věcem a máte vztah k technice? Máte rádi, když je za Vámi denně vidět dobře odvedená práce? Tak hledáme právě Vás!

Co od Vás budeme očekávat:

  • zkušenosti z obsluhy výrobního zařízení
  • vzdělání SOU//SŠ
  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (8 hodinové směny)
  • zodpovědný přístup k práci
  • důslednost a samostatnost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Jaká je náplň práce technika?

  • obsluhuje, nastavuje a seřizuje zpracovatelské stroje
  • podílí se na splnění plánovaného výkonu stroje
  • vede příslušnou výrobní dokumentaci a dodržuje pracovní postupy
  • spoluodpovídá za kvalitu výrobků a provádí předepsanou kontrolu kvality
  • podílí se na provádění pravidelného čištění stroje a úklidu pracoviště
  • spolupracuje s kolegy z údržby při odstraňování poruch

Co nabízíme:

  • zaměstnání ve společnosti s celoevropským působením
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny/bonusy dle zásluh, půlroční a roční bonus)
  • školení a osobní rozvoj, včetně profesních a jazykových kurzů
  • naše výrobky zdarma
  • zázemí úspěšné a dynamické firmy s dlouhou tradicí
  • čisté pracovní prostředí
  • pod vedením šikovného kolegy si Vás zaučíme!
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce je Lichoceves (25 min MHD ze stanice metra Bořislavka)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3955320  Datum zveřejnění: 21.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.