Oracle Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má na starosti správu autorských majetkových práv hudebních skladatelů, textařů, hudebních nakladatelů a dědiců autorských majetkových práv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Oracle Developer.

Náplň práce:

  • implementace uživatelských požadavků v rámci interního IS
  • optimalizace výkonu databáze

Požadavky:

  • výborná znalost Oracle SQL a PL/SQL – orientace na verze 11g a vyšší
  • znalost Oracle ADF výhodou
  • znalost Oracle Forms & Reports 11g a vyšší výhodou
  • znalost konceptu a architektury relačních databází
  • analytické myšlení
  • samostatnost a pečlivost
  • schopnost efektivní týmové spolupráce
  • pasivní znalost anglického jazyka
  • aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 8 dní sick days,
  • stravenky ve výši 100 Kč
  • příspěvek na Multisport kartu ve výši 590 Kč
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • místo práce Praha 6 – Dejvice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3960098  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.