Servisní technik v servisním centru - domácí spotřebiče

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme nové kolegy na pozici servisního technika. Společnost provozuje servisní centrum, kde řeší testování a opravy mikrovlnných trub, elektrických topidel nebo digestoří, příslušenství k domácí elektronice a také elektrické koloběžky neboli eMobility.

Náplň práce

  • Nový kolega či kolegyně bude mít na starosti zkoušení a opravu jednotlivých funkcí výrobku s cílem zjistit, zda je výrobek plně funkční a na základě diagnostiky jej opraví.
  • Práce je psychicky nenáročná, bez stresu a v pohodovém kolektivu.

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Vyhláška 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Znalost práce na PC
  • Základy angličtiny (pochopení příručky k produktu)
  • Aktivní přístup, pracovitost
  • Zkušenosti s opravou domácích spotřebičů, nebo elektro koloběžek výhodou

Nabízíme

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč na den
  • Multisport karta
  • Dovolená - 22 dnů, po 1. roce 25 dnů
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Výhodný T-mobile tarif
  • Práci na HPP v jednosměnném provozu PO-PÁ – 6:30 až 15:00
  • Místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3960101  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.