Servisní technik diesel agregátů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je market leaderem v oblasti SW a HW řešení pro datová centra a cloud, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik diesel agregátů.

Náplň práce:

  • Servisní činnost a opravy elektrické části diesel agregátů, související elektroinstalace a řídících systémů u zákazníků v rámci celé ČR

Požadavky:

  • ÚSO vzdělání oboru elektrikář nebo autoelektrikář/elektromechanik/mechanik motorář nebo středoškolské vzdělání v technických oborech
  • Platná Vyhláška č. 50, min. §6 a řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Praxe s instalací nebo servisní praxe na diesel agregátech je velkou výhodou
  • Základní znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou
  • Běžnou znalost práce na PC – Excel, Word
  • Aktivní přístup a samostatnost, zodpovědnost

Nabídka:

  • Motivační mzdové ohodnocení (základ + příplatky a motivační odměny)
  • Pravidelná školení (i mimo ČR) a možnost dalšího profesního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu
  • Služební auto, mobil, notebook i k soukromým účelům (auto po zkušební době)
  • 25 dní dovolené ročně + mimořádné volno
  • Firemní akce
  • Nástup: co nejdříve nebo dohodou
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou
  • Místo pracoviště: celá ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3960326  Datum zveřejnění: 1.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.