Projektant dokumentace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, telekomunikační společnost, která zajišťuje povolování a výstavbu základnových stanic a liniových telekomunikačních staveb pro mobilní operátory, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant dokumentace německých a českých operátorů.

V rámci své práce budete:

  • Zpracovávat a kontrolovat stavební a výstavbovou dokumentaci
  • Pracovat v software AutoCAD
  • Pracovat se systémy německých a českých operátorů (evidence termínů, ukládání/stahování dokumentů apod.)
  • Komunikovat (e-mailem) s operátory v německém, příp. anglickém jazyce
  • Spolupracovat s techniky
  • A další administrativní úkony

Očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost německého jazyka alespoň pro e-mailovou komunikaci, anglický jazyk výhodou
  • Znalost práce v AutoCAD (zaznamenávání změn, kótování apod.)
  • Uživatelská znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, interní systémy)
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Smysl pro detail

Nabízíme:

  • Zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv
  • Možnost práce na HPP/IČO (dle Vašich preferencí)
  • Možnost zdokonalení jazyka – dotované kurzy výuky jazyka ze strany společnosti, zaškolení samozřejmostí
  • 25 dní dovolené, 2 sick day
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kanceláře: Praha 9 - Běchovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3960417  Datum zveřejnění: 1.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.