Servisní Mechanik stavebních strojů - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední světové výrobce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní mechanik stavebních strojů - Brno.

Náplň práce:

  • provádění servisních oprav, pravidelné údržby stavební techniky a stavebních strojů

Požadujeme:

  • odborné středoškolské vzdělání, případně vyučení technickém oboru (ideálně automechanik, opravář zemědělských strojů apod.)
  • znalosti mechanických i elektrických oprav (zkušenosti se servisem stavební mechanizace výhodou)
  • zájem o techniku všeobecně
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • schopnost samostatné práce
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, sick days a další
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • místo výkonu práce: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3960418  Datum zveřejnění: 1.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.