Obchodně-technický zástupce pro měřicí techniku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní a technologickou společnost zaměřenou na široké spektrum moderních měřicích a zkušebních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodně-technický zástupce pro měřicí techniku.

Náplň práce:

  • Prodej přístrojové techniky pro bezkontaktní měření teploty výrobce Fluke Process Instruments (Raytek, Ircon)
  • Aktivní vyhledávání zájemců a udržování kontaktů se zákazníky a prodejci v oboru
  • Nabídky a prodej ručních a systémových přístrojů
  • Instalace měřicích systémů
  • Koordinace projektů v oboru
  • Plánování a realizace marketingových aktivit typu seminář, konference, výstava
  • Komunikace s výrobcem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v technickém oboru se znalostí elektrotechniky
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Zkušenost s technickým poradenstvím
  • Obecná znalost měřicí techniky a měření
  • Zkušenost s implementací měřicí techniky v průmyslovém prostředí
  • Orientace v odvětví průmyslové výroby v ČR a SR (výroba a zpracování kovů, plastů, skla, stavebních hmot, automobilový průmysl, energetika apod.)
  • Znalost práce na PC
  • Znalost AJ slovem i písmem (komunikace s dodavateli, příp. klienty, školení u výrobce)
  • ŘP skupiny B
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a SR
  • Časovou flexibilitu
  • Umění jednat s lidmi
  • Pracovní samostatnost, spolehlivost a zájem o obor

Nabízíme:

  • Práci na HPP v zázemí zavedené společnosti
  • Motivační platové ohodnocení s 3 složkovou mzdou
  • Příspěvek na PP a ŽP
  • Služební vůz, mobil, notebook
  • Další vzdělávání v oboru
  • 3 dny mimořádné dovolené
  • Možnost firmou hrazeného jazykového vzdělávání – dle domluvy
  • Místo výkonu práce je celá ČR a SR (kanceláře Brno)
  • Nástup je možný dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3961577  Datum zveřejnění: 3.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.