Karosář / Klempíř

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Karosář / Klempíř.

Náplň práce:

  • práce v třísměnném provozu (ranní, noční, odpolední směny po 8 hodinách)
  • běžná karosářská práce a lícování karoserií (oprava, vyhledávání a vyrovnávání případných deformací, speciální montáž jednotlivých částí, seřizování potřebné části karoserie)
  • výměna panelových dílů
  • manipulace s karoseriemi pomocí vozíků

Požadujeme:

  • minimálně SOU s výučním listem v oboru karosář nebo klempíř
  • schopnost týmové práce
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Co uvítáme?

  • praxi v oboru ve výrobě

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 12 000 Kč
  • mzdu po 3 měsících až 34 000 Kč
  • roční bonus
  • 13.plat
  • dotované ubytování za 1 800 Kč měsíčně
  • zajištěnou dopravu na všechny směny ze směru Tanvald, Český Dub, Jičín, Vlkov nad Lesy, Dlouhopolsko, Lysá nad Labem, Roudnice nad Labem
  • výhodný pronájem nebo nákup vozu
  • bezúročnou půjčku na bydlení až 550 000 Kč
  • příspěvek na penzijní spoření 1300 Kč/měsíc
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • extra výhodný tarif pro volání a data nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • příspěvek na rekreaci a možnost využití firemních rekreačních zařízení
  • preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně
  • důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a potřebná rekvalifikace
  • možnost vzdělávání a kariérního růstu
  • a mnoho dalších výhod
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.