Projektant/ka trakčního vedení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje kompletní dodávky a montáže elektrických trakčních vedení pro trolejbusové, tramvajové a železniční tratě, hledáme zkušeného/ou kandidáta/ku, který/á bude projektovat trakční vedení městské hromadné dopravy.

Hledáme iniciativního člověka s technickým myšlením a prostorovou představivostí a zájmem o obor.
Na své pozici se bude podílet na projektové přípravě staveb v Čechách i v zahraničí, včetně projednávání navrženého technického řešení se zadavateli projektů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektro silnoproud
  • znalost programů MS Office
  • aktivní znalost AutoCAD podmínkou, ArchiCAD výhodou
  • zájem o obor
  • pečlivost a komunikativnost
  • technické myšlení a představivost
  • autorizace technik/inženýr v oboru technika prostředí
  • staveb, specializace elektrotechnická zařízení nebo v oboru technologická zařízení staveb výhodou
  • znalost stavebního zákona a/nebo rozpočtování výhodou
  • znalost anglického nebo jiného jazyka (polština, francouzština, němčina, atd.) výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Praha 8 - Kobylisy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.