Servisní technik - Praha a okolí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – Praha a okolí.

Náplň práce:

  • Servisní práce u zákazníků, tj. opravy, zaškolení
  • Instalace kvalitních přístrojů u zákazníků
  • Dílenské servisní práce
  • Komunikace se zákazníky
  • Příjem a zpracování servisních zakázek
  • Fakturace zakázek
  • Správa převzatého skladu, příjem a výdej náhradních dílů
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Komunikace se servisními techniky

Požadujeme:

  • SŠ elektrotechnické vzdělání
  • Praxe v oboru elektro, vyhláška č. 50 §6 - výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilita a pečlivost
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Potřebné vstupní zaškolení
  • Zajímavá práce v nadnárodní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Benefity: jazykové kurzy, kurzy na zvýšení odbornosti, 13. plat (dle výsledků společnosti), příspěvek na stravu, 5. týden dovolené dle počtu odpracovaných let, příspěvek na životní pojištění – výše dle odpracovaných let, pracovní oblečení, mobil a NTB i pro soukromé využití, prémie z vlastního prodeje zboží, zvýhodněné zaměstnanecké slevy na výrobky firmy
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Kanceláře – Praha 8
  • Místo výkonu práce – Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3964751  Datum zveřejnění: 8.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.