Vývojář infrastruktury eduroam

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy a datová úložiště, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář infrastruktury eduroam.

Náplň práce:

  • správa a vývoj infrastruktury eduroam
  • rozvíjení architektury této infrastruktury jako celek
  • navrhování a vyvíjení (programování) jednotlivých komponentů včetně webových rozhraní
  • návrh a určování politik pro danou infrastrukturu, tj. pravidel, komunikačních schémat apod.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • programování/psaní skriptů – Bash, python, javascript, perl
  • zkušenosti s webovými technologiemi – HTML, CSS, javascript
  • zkušenosti se správou linuxových serverů – ansible, konfigurace a ladění služeb monitorovacími nástroji
  • zkušenosti se správou rozsáhlé infrastruktury
  • základní znalosti TCP/IP
  • ochota učit se novým technologiím

Nabízíme:

  • zajímavou práci, na definici její náplně se můžete významně podílet
  • odborná školení
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 placených volných dnů navíc
  • další benefity
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha-Dejvice (přímo u metra Dejvická)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3966166  Datum zveřejnění: 10.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.