Skladník - Operátor výroby – čistý klimatizovaný sklad

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modletice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost vyrábějící nutričně kompletní jídlo, hledáme posily do výrobního týmu na pozici Skladník - Operátor výroby – čistý klimatizovaný sklad.

Pokud se chcete podílet na výrobě nejvyspělejšího jídla na světě, dejte nám o sobě vědět.

V rámci své práce budete:

  • přijímat, kontrolovat a skladovat zboží
  • vyskladňovat a vychystávat zboží
  • podílet se na přípravě a expedici zásilek
  • obsluhovat stroje ve výrobě
  • stáčet a pytlovat výsledné směsi do bigbagů
  • pomáhat s dalšími potřebnými pracemi ve skladu
  • pracovat ve směnném provozu (směny pondělí až pátek, denní/odpolední – 6:00h – 14:30h a 13:30 – 22:00h) – rozvržení směn po individuální domluvě

Očekáváme:

  • fyzicky zdatného člověka
  • ideálně průkaz na VZV, není však podmínkou
  • předchozí zkušenost s obdobnou prací ve skladu velkou výhodou
  • spolehlivost, samostatný a pozitivní přístup k práci
  • vzdělání v potravinářském či chemickém průmyslu výhodou
  • ŘP sk. B
  • ochotu pracovat ve směnném provozu – denní/odpolední směny

Nabízíme:

  • práci v ryze české společnosti, v neformálním prostředí a přátelským kolektivem lidí
  • dlouhodobou spolupráci, kde se můžete podílet na tom, co dává smysl
  • práci v novém, čistém a klimatizovaném skladu
  • komplexní zaškolení od zkušených kolegů samozřejmostí
  • 50% slevy na firemní produkty
  • neomezenou konzumaci firemních produktů a ostatních nápojů po celou pracovní dobu
  • 20 dní dovolené
  • firemní teambuldingy a další společné akce
  • nový sklad v Modleticích (bezproblémové parkování či doprava MHD ze stanice Opatov)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3967751  Datum zveřejnění: 14.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.