Obchodní zástupce – řezané květiny, hrnkové rostliny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou českou společnost, která svým klientům zajišťuje kompletní servis v rámci dodání řezaných květin, hrnkových rostlin a dekorací a zajištění mezinárodní a vnitrostátní logistiky, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodního zástupce.

Hledáme samostatného kandidáta s obchodními zkušenostmi, který se chce podílet na akvizici nových zákazníků a budování sítě na Slovensku.

V rámci své práce budete:

  • získávat nové zákazníky a rozvíjet stávající obchodní vztahy na Slovensku (zákazníci – malá květinářství, velká zahradnictví a další odběratelé květin)
  • pracovat v terénu a vést obchodní jednání se zákazníky
  • zpracovávat nabídky pro zákazníky
  • reportovat svému přímému nadřízenému – osobní setkání v Brně

Očekáváme:

  • předchozí praxe na obchodní pozici
  • zkušenosti v oboru řezaných květin či hrnkových rostlin velkou výhodou (nikoliv podmínkou)
  • základní znalost anglického jazyka (pro porozumění základního textu), německý jazyk výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC – práce v interním systému, MS Office
  • ŘP sk. B – každodenní výjezdy za zákazníky
  • schopnost pracovat samostatně
  • obchodní myšlení a nasazení

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s rodinnou tradicí od roku 2011
  • možnost spolupráce na HPP/IČO
  • fixní plat dle zkušeností a bonusy, které nejsou zastropovány
  • pružná pracovní doba
  • služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobil
  • zaškolení od zkušeného kolegy samozřejmostí – zaškolení proběhne dle vzájemné domluvy v Brně či Praze
  • kancelář: Brno, působnost: Bratislava a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3967754  Datum zveřejnění: 14.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.