Operátor výroby – jemná montáž elektronických součástek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Moravský Krumlov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a montáží spínačů, vypínačů a termostatů, hledáme nové pracovníky do výroby.

Vaše náplň práce:

  • jemná montáž elektronických součástek (spínače, vypínače, termostaty) v rámci linek nebo samostatného pracoviště
  • práce na směny – ranní/odpolední (ranní 5:30 – 14:00h, odpolední 14:00 – 22:00h)

Očekáváme:

  • manuální zručnost – jemná montáž
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, není podmínkou
  • dobrý zrak
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti s historií od roku 1991
  • práce na HPP
  • úkolová mzda na základě Vašeho výkonu, čtvrtletní prémie
  • stravenky
  • firemní fitness zdarma – možnost využívat dle Vašeho zájmu
  • slevy na solárium
  • nástup možný ihned
  • výkon práce: Moravský Krumlov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.