Automechanik Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis značky Citroën, hledáme nového kolegu na pozici Automechanika.

Náplň práce:

  • Provádění údržbářských, opravárenských i seřizovací pracích
  • Diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů
  • Stanovování způsobu opravy
  • Oprava, výměna jednotlivé součástky nebo části

Požadujeme:

  • Vyučen v oboru
  • Praxe minimálně 4 roky přímo na pozici automechanika
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP. Sk. B – aktivní řidič
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Nadstandartní platové ohodnocení navázané na výkon
  • 5 dní Sick days
  • Stravenky
  • HPP na dobu neurčitou
  • Slevy na firemní produkty
  • Zaškolení na pracovní pozici
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Místo výkonu práce - Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3974278  Datum zveřejnění: 25.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.