.NET Developer (C#)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele parkovacích a vjezdových systémů, turniketů a vstupenkových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici .NET Developer (C#)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Údržba stávajících aplikací
  • Vývoj nových aplikací
  • Nasazení SW na koncová zařízení
  • Technická podpora zákazníkům
  • Občasné výjezdy k zákazníkům

POŽADUJEME:

  • Dokončené SŠ s maturitou v oboru elektro nebo IT
  • Dobrou znalost C#
  • Znalost OOP, WinForms, serializace, události, vícevláknových aplikací
  • Znalost síťové komunikace TCP, UDP
  • Základní znalost ASP. NET a Blazor - výhodou
  • Základní znalost MySQL
  • Základní znalost IDE MS Visual Studio 2019 (krokování, podmíněný překlad)
  • Logické uvažování
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technických dokumentací
  • Uživatelskou znalost OS Windows na pokročilé úrovni
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Vhodné i pro studenty a absolventy

NABÍZÍME:

  • Práci na zkrácený úvazek v stabilní české firmě s 25 letou tradici
  • Motivující finanční ohodnocení – fix + bonusy (dle objemu práce a úspěchu projektů)
  • Příspěvek na stravování
  • Proplacení stravného a cestovných nákladů v rámci výjezdů
  • Odborné vzdělávání
  • Možnost domluvy flexibilní pracovní doby
  • Technické zabezpečení
  • Místo výkonu práce Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3974484  Datum zveřejnění: 25.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.