Mistr / vedoucí výroby – interiéry a kompletace minibusů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá přestavbami dodávek na minibusy hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr / vedoucí výroby – interiéry a kompletace minibusů.

Náplň práce:

  • řízení výrobního týmu 15-20 lidí
  • kontrola dodržování výrobních postupů, kvality a norem
  • plánování výroby a výrobních kapacit
  • reporting
  • navrhuje optimalizaci procesů ve výrobě
  • koordinace výroby s ostatními pracovišti
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • dohled na dodržování pravidel bezpečnosti práce

Požadujeme:

  • vzdělání: středoškolské technického směru
  • praxe: v oboru automotive, dřevovýroba nebo kovovýroba, případně jiném obdobném oboru
  • jazyky: angličtina výhodou (není podmínkou)
  • praxe s řízením lidí
  • specifikace/dovednosti/charakter: zkušenosti s vedením kolektivu, přirozená autorita, důslednost, pečlivost

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v atraktivním oboru
  • potenciál kariérního růstu – od podzimu 2021 je plánováno rozšíření týmu na 30–35 lidí
  • práci na IČO nebo HPP (preference IČO)
  • benefity: mobil, notebook, příspěvek na stravování, motivační odměňovací systém
  • místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3980351  Datum zveřejnění: 1.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.