Key Account Manager - retail

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je silným hráčem a významným hybatelem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Key Account Managera/ky pro retail.

Náplň práce:

  • Udržování dlouhodobých dobrých vztahů se stávajícími klienty a získávání nových
  • Osobní prezentace produktů a příprava a zajištění listingu nových výrobků u zákazníků ve spolupráci s nadřízeným manažerem
  • Budování povědomí o značkách a podpora marketingových aktivit ve spolupráci s ostatními členy týmu
  • Příprava cenových nabídek a kooperace při příjmu objednávek
  • Příprava a plánování motivačních programů pro vedoucí jednotlivých prodejen a jejich zaměstnanců
  • Práce s interním CRM systémem
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na dosahování prodejních výsledků
  • Další ad hoc úkoly a pravidelný report nadřízenému

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Schopnost vyjednávání a komunikace s klienty
  • Znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace), německý jazyk výhodou
  • Schopnost samostatně plánovat své aktivity vedoucí k dosažení měsíčního/ročního cíle
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti s mladým dynamickým týmem kolegů
  • Práce na HPP (příp. IČO)
  • Mzdové ohodnocení složené z fixu a variabilní částky (bonusy, prémie)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Stravenky
  • Nástup možný dohodou
  • Moderní kanceláře – Praha 8

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3982540  Datum zveřejnění: 6.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.