Development manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zahajuje provoz internetového tržiště v oblasti hobby marketu /stavba, dílna, zahrada, hygiena, outdoor, hledáme kandidáty na pozici Development managera. Tato pozice má za hlavní cíl představit potenciálním prodejcům naše tržiště a prodejce přesvědčit, aby své zboží na našem portále prodávali.

Náplň práce:

  • Nabídka moderní formy prodeje, online tržiště
  • Oslovování potenciálních obchodních partnerů ve svěřené produktové oblasti
  • Navazování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Školení o produktu
  • Konzultace individuálních potřeb klientů

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na obchodní pozici výhodou
  • Zkušenosti s prací s klíčovými osobami
  • Přehled o možných obchodních zájmech
  • Schopnost oslovit profesionálně prodejce a prezentovat tržiště
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Důvěryhodnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Výhodou vlastní vůz, mobilita

Nabízíme:

  • Řádné zaškolení
  • Nenáročnou práci na dohodu o provedení práce/ dpp nebo práci na IČO
  • Práci lze vykonávat i vedle hlavního pracovního poměru
  • Místo výkonu práce – home office, v místě bydliště, dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3983451  Datum zveřejnění: 7.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.