Projektant dopravních staveb – silnice, dálnice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou společnost, jejíž činnost zahrnuje komplexní zpracování projektových dokumentací dopravních staveb, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Projektant dopravních staveb – silnice, dálnice.

Na základě dosažené praxe a získaných zkušeností je možné zařazení na vyšší pozici: Samostatný projektant.

Pozice je vhodná i pro studenty či absolventy.

Náplň práce:

  • Vypracování dílčích částí projektů
  • Kreslení jednotlivých příloh projektů nebo jejich částí
  • Provádění nutných výpočtů
  • Zpracovávání zadaných částí výkazů výměr, kubatur a jiných definovaných přehledů
  • Účast na měřeních, průzkumech v terénu a jednáních dle rozhodnutí nadřízených pracovníků
  • Kompletace určených částí dokumentace
  • Zajištění nutné obstaravatelské činnosti dle instrukcí nadřízených pracovníků
  • Práce v CAD systémech a dalším SW dle specializace projektanta

Očekáváme:

  • SŠ stavební/ VŠ obor Dopravní stavby - výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Autorizace v oboru – výhodou (v případě kombinace autorizace a potřebného počtu let skutečné praxe možnost zařazení na vyšší pozici Zodpovědný projektant až Vedoucí projektant)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • Znalost programů Autodesk, AutoCAD
  • Znalost programů Civil 3D, Roadpac - výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti se 27 – letou tradicí v oboru
  • Možnost rychlého karierního postupu (šikovní adepti postupují velmi rychle)
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Kvartální bonusy dle výsledků projektové kanceláře
  • Roční bonusy na základě úspěšnosti zakázek a Vaší individuální práce
  • Věrnostní bonus
  • Možnost získání autorizace (dotované zaměstnavatelem)
  • Služební vůz pro pracovní účely, firemní mobil
  • Placené volno mezi svátky
  • Investiční životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Vstupy do Wellness, na bazén
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost zaměstnanecké půjčky – bez úroků
  • Finanční odměny k životním událostem (svatba, nar. dítěte, jubileum)
  • 3 x Sickday
  • Zaměstnanecký program u mobilního operátora až pro 5 SIM, posléze možnost 100% dotace čísla zaměstnance
  • V individuálních případech možnost home office, případně příspěvky na cestovné
  • Kanceláře: Brno (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3985356  Datum zveřejnění: 12.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.