Analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti informačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik

Náplň práce:

  • Vývoj naší pilotní ERP aplikace ArcEkIS v prostředí .NET.
  • Tvorba realizačních studií pro nová řešení, dílčích analýz menších programových úprav jak pro potřeby programování (tvorba datového návrhu, návrh designu …), tak pro potřeby definice zadání pro klienta a definici rozsahu díla ve smluvních vztazích.
  • Tvorba parametrizací k programovaným úlohám
  • Podpora zákazníka při řešení chyb a předání řešení nebo opravy klientovi
  • Dle zaměření uchazeče je možné pracovat v oblastech: účetnictví, obchodní úlohy (úvěry, leasing, faktoring, sázení, banka), nebo v technických úlohách (práva, zabezpečení). K práci patří častá komunikace s IT oddělením klientů, řešení jejich problémů s naší aplikací a také občasný osobní kontakt (cestování po celé ČR)

Požadujeme:

  • Analytické znalosti v oblasti účetnictví nebo obchodu se zaměřením na finanční služby (bankovní služby, leasing, faktoring, sázení, nebo znalosti programování, databází a dotazování pomocí jazyka SQL, OLAP nástrojů
  • Zkušenosti v oblasti tvorby analýz
  • Komunikativnost
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Základní znalost AJ - umět číst text / manuál / návod
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Po zaškolení velmi dobré ohodnocení
  • Přístup k novým technologiím Microsoft, Linux,...
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního i osobního rozvoje a práci z domova
  • Naši aplikaci používají největší společnosti poskytující financování použité ale i nové dopravní techniky v ČR, budete tak mít možnost spolupracovat na vývoji aplikace pro tyto subjekty.
  • Plat 40 000– 100 000 Kč dle zkušeností

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.