Vedoucí expresního skladu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, odborný velkoobchod TZB, která je součástí holdingu GC SKUPINA a na českém trhu má tradici více než 20 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici expresní obsluha vztahu.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
  • zaskladňování zboží
  • vychystávání zakázek
  • práce s doklady v informačním systému
  • podpora a rozvoj prodeje firemních produktů
  • plnění obchodních cílů

Požadujeme:

  • znalost oboru technická zařízení budov podmínkou
  • trestní bezúhonnost
  • komunikační schopnosti, ochota, vstřícnost a poctivost
  • časová flexibilita
  • schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
  • SŠ technického směru (výhodou)
  • MS Office (základní znalost)

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • technické a obchodní zaškolení
  • zázemí stabilní firmy na trhu
  • zajímavé platové podmínky + prémiové ohodnocení
  • přátelský kolektiv a možnost seberealizace
  • školící a podpůrný systém
  • kariérní růst
  • zaměstnanecké výhody (25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon, cafeterie)
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3987909  Datum zveřejnění: 16.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.