Account manager s němčinou

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je světovou cestovní platformou a působí na trhu cestovního ruchu a pomáhá, aby cestování bylo přístupnější, hledá vhodného kandidáta na pozici Account manager s němčinou.

Náplň práce

  • Denní telefonická komunikace se zákazníky – property manažery (německy hovořícími) – jedná se o práci pro německý trh
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Správa retence výpisů a snaha rozšířit účast partnerů v době vysoké poptávky
  • Poskytování informací o datech svým partnerům a poradenství
  • Zjišťování zpětných vazeb od partnerů
  • Reprezentace na místních trzích (výstavy, akce)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost němčiny a angličtiny (slovem i písmem)
  • Zaslání životopisu v angličtině
  • Znalost MS Office
  • Alespoň 3 roky praxe v prodeji (B2B)
  • Zkušenosti se account managementem, e-commerce, softwarovým poradenstvím nebo prodejem
  • Znalost odvětví cestovního ruchu (Vacation Rental) je výhodou
  • Znalost SalesForce nebo jiných CRM systémů a Tableau nebo jiných platforem BI je výhodou
  • Schopnost pečovat o klienty
  • Schopnost efektivně provádět více úkolů najednou
  • Velmi dobrá organizace a dobrý time management
  • Orientace na výsledek, cílevědomost, týmový hráč

Nabízíme

  • Práce v dynamickém prostředí cestovního ruchu
  • Práce na HPP, plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení (fix + provize)
  • Benefity: NTB, mobil, home office, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na sportovní vybavení a permanentku do posilovny, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na důchodové pojištění, slevy na ubytování
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín (metro Křižíkova)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3990841  Datum zveřejnění: 23.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.