IT Specialista - support

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí širokou škálu produktů pro financování vozů, hledáme nového kolegu/yni na pozici IT Specialista - support.

V rámci své práce budete:

  • zajišťovat technickou podporu svých kolegům na pracovišti
  • koordinovat přidělené IT projekty (účast na jednání, komunikace s dodavateli, řešení technických detailů)
  • zabezpečení IT administrace (evidence, důkazy a související dokumenty pro audity)
  • komunikovat s kolegy napříč společností a s centrálou v Německu
  • řešit další ad hoc úkoly
  • reportovat svému přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • vzdělání v oboru IT podmínkou
  • technické myšlení a zájem o IT oblast
  • praxe v oboru IT min. 2 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a občasná telefonická komunikace s centrálou v AJ)
  • samostatnost při řešení zadaných úkolů, ale i schopnost práce v týmu
  • komunikační a organizační schopnosti
  • chuť se vzdělávat a učit nové věci
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Nabízíme:

  • práce v mladém přátelském kolektivu v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost práce na HPP
  • zaškolení a podpora od zkušených kolegů samozřejmostí
  • možnost osobního a kariérního růstu
  • plat dle získaných zkušeností, až 10% bonus ročního příjmu na základě splnění osobních a firemních cílů
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, Multisport karta
  • notebook, mobil
  • zaměstnanecký program na auto
  • 1 týden plně placené neschopenky/1 rok
  • místo výkonu práce: Praha 5 (bezproblémové parkování)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3991753  Datum zveřejnění: 26.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.