Investiční specialista - hodnocení ek. efektivity staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Investiční specialista pro hodnocení ekonomické efektivity staveb.

Náplň práce

  • Expertní posouzení ekonomického hodnocení (výpočtový model HDM-4) u silničních a dálničních staveb dle resortní metodiky Ministerstva dopravy ČR
  • Konzultace při přípravě a tvorbě dopravně inženýrských posouzení a dopravních modelů staveb organizace
  • Coast – Benefit analýzy v rámci realizace staveb (např. při výpočet okrajových podmínek při stanovení bonusu za akceleraci)
  • Práce na ekonomickém hodnocení staveb za účelem zpracování projektových žádostí v rámci Operačního projektu doprava (čerpání prostředků z EU)
  • Technická pomoc jednotlivým organizačním útvarům ve společnosti v průběhu předinvestiční a investiční přípravy staveb
  • Spolupráce v rámci resortu dopravy na příslušné legislativě a metodickém vedení v oblasti ekonomických hodnocení dopravních staveb

Požadavky

VŠ ekonomického či technického směru - orientace v oblasti příprava dopravních staveb a dopravní prognózy (modelování) výhodou

  • Základní znalost technických a právních předpisů pro projektování pozemních komunikací uvítáme, ale není podmínkou
  • Zkušenost s analýzou dat a modelováním (Coast – Benefit analýzy)
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Jeden světový jazyk – základní orientace v textu.(angličtina)
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič).
  • Výborné analytické schopnosti
  • Trestní bezúhonnost

Nabídka

Školení v problematice Coast – Benefit analýzy (HDM-4) a predikčních dopravních modelů

  • Možnost podílet se na přípravě největších silničních a dálničních projektů v ČR
  • Získání zkušeností s přípravou Cost – Benefit
  • Stabilitu státní investorské organizace
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenky v hodnotě 130 Kč, bezplatná jazyková výuka, příspěvek formou Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, příspěvek z FKSP, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky na lyže, do aquaparku, do zoo)
  • Pružnou pracovní dobu, která vám umožní sladění osobního života
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté s následným prodloužením na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou
  • Lokalita Praha 4 - Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3999165  Datum zveřejnění: 12.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.