IT Technik se zaměřením na bezkontaktní platby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modřice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, zaměřující se na provozování svačinových a nápojových automatů, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Technik se zaměřením na bezkontaktní platby.

Náplň práce:

  • Spolupráce s pracovníky IT oddělení
  • Spolupráce a komunikace s obchodními reprezentanty ve firmě
  • Spolupráce a komunikace s našimi zákazníky
  • Aktivní práce s bezkontaktními platbami (PrePaid, EMV, Mobile Wallet)
  • Podpora pro firemní techniky a zákazníky firmy
  • Spolupráce a komunikace s uživateli
  • Tvorby metodických pokynů a příruček

Požadujeme:

  • SŠ/VOŠ technického/elektro směru
  • Orientace v problematice bezkontaktních plateb
  • Chuť učit se nové platební technologie
  • Konzultační schopnosti
  • Orientace v podnikových procesech
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Praxe v používání běžného kancelářského softwaru (MS Office apod.), internetu, podnikového IS, atd.
  • Zájem o využívání moderních technologií a pracovních metod
  • Znalost v docházkových systémech – výhodou
  • Znalost OpenLoop/CloseLoop problematiky – výhodou
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí prosperující a dynamicky rostoucí společnosti
  • Práce v mladém kolektivu
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Po zapracování příspěvek na dovolenou a 13. plat
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (společenské a sportovní akce i pro rodinné příslušníky, zážitkové víkendy pro děti, horké nápoje zdarma, apod.)
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní budově v Modřicích u Brna
  • Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4000584  Datum zveřejnění: 16.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.