Obchodní konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá investováním na kapitálovém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní konzultant.

Náplň práce:

  • Akvizice nové klientely
  • Domlouvání obchodních jednáni na pobočce společnosti
  • Účast na jednáních spolu s manažerem
  • Rozvíjení a budování dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
  • Sledování kapitálových trhů
  • Pozývání klientů na osobní a on-line semináře
  • Tvorba záznamů z komunikace s klientem

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Předcházející zkušenost na obchodní pozici - výhodou
  • Znalosti z oblasti financí nebo kapitálových trhů – výhodou
  • Zájem o obor financí – velkou výhodou
  • Komunikativnost, asertivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

  • Práci na dohodu nebo na HPP ve stabilní a rostoucí společností s 12-letou zkušeností na trhu financí a investic
  • Motivující platové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Kanceláře nedaleko centra města
  • Kompletní zaškolení
  • Pravidelná odborná školení
  • Neustála podpora nadřízeného
  • Slevy na produkty obchodních partnerů
  • Možnost získání automobilu do osobního vlastnictví (dle ročního vyhodnocení)
  • Doplňkové bonusy (finanční bonusy, poukazy na pobyty)
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4003064  Datum zveřejnění: 23.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.