Projektant vodohospodářských staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnosti, která je významnou projektovou divizí v oblasti vodohospodářských staveb hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant.

Náplň práce:

Projekční činnost se zaměřením na návrhy vodohospodářských a pozemních staveb, tvorba výkresové dokumentace-od studie po realizační dokumentace, statika staveb – ocelové a betonové konstrukce, posudky, pasporty, účasti na prohlídkách a jednáních. Zpracování projektové dokumentaci ve všech stupních, koncepční práce, matematické modelování. Zpracování projektové dokumentace, koncepční práce, matematické modelování.

  • Návrhy zásobování vodou, vodovody. Objekty vodojemů, čerpacích stanic apod.
  • Odvodnění území včetně využití prvků hospodaření s dešťovými vodami, kanalizační systémy včetně atypických objektů
  • Návrhy kanalizačních systémů a čistíren odpadních vod.
  • Koncepce řešení a koordinace technického vybavení měst, obcí a území.
  • Komplexní projekty technické infrastruktury.
  • Studie a generely odvodnění území a zásobování vodou.
  • Vodohospodářské řešení v územních a regulačních plánech.
  • Hospodaření s dešťovými vodami včetně návrhu využití dešťových vod

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru vodního hospodářství nebo v oboru pozemního stavitelství apod., možné i SŠ vzdělání.
  • Znalost práce s PC (znalost GIS aplikací výhodou)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Praxe v oboru vítána
  • Vhodné i pro absolventy VŠ

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na HPP
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práce se softwarovými programy AutoCAD, Civil 3D, BIM, Arc GIS atd.
  • Finanční prémie dle hospodářských výsledků společnosti
  • Benefity: Týden dovolené navíc, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov, Brno, České Budějovice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4003634  Datum zveřejnění: 24.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.