Samostatný/á finanční účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi globální dodavatele v oblasti ohřevu vody a vytápění již více než 50 let a která dodává výrobky do více než 150 zemí světa, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Samostatný/á finanční účetní.

Náplň práce:

  • Zpracování účetní agendy obchodní společnosti
  • Účtování došlých faktur, vystavování dobropisů (skonta, zákaznické bonusy)
  • Účtování bankovních výpisů, zápočtů příprava bankovních příkazů
  • Sledování pohledávek (časová analýza, upomínky, pojištění)
  • Účtování cestovních příkazů, plateb v hotovosti a platebních kartách
  • Zpracování podkladů pro přiznání k DPH a daní z příjmů pro organizační složku ve spolupráci s daňovým poradcem
  • Spolupráce s finančním manažerem na závěrkách a auditu
  • Objednávání kancelářského materiálu, nápojů, administrace vozového parku

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Minimálně 2 roky praxe
  • Pasivní znalost AJ (schopnost napsat email, výjimečně zvednout telefon)
  • Znalost komplexního účetnictví
  • Uživatelská znalost MS Office – Word, Excel
  • Výhodou znalost účetního programu Twist, Hyperion
  • Pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • Práci formou spolupráce na IČO nebo dohodou
  • Časová náročnost 140-160 hodin měsíčně
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • K dispozici notebook, telefon, kafé, čaj
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce na Praze Hloubětín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4005540  Datum zveřejnění: 27.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.