Projektant železničních sdělovacích zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky, metro, silniční signalizaci apod. hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta železničních sdělovacích zařízení.

Náplň práce:

  • Projektování železničního sdělovacího zařízení
  • Kabelizace (místní, dálková) včetně přenosových systémů
  • Vnitřní sdělovací zařízení (vnitřní instalace, ITZ, EPS, EZS, atd.)
  • Informační zařízení (rozhlas pro cestující, informační a kamerový systém)
  • Rádiové spojení (TRS, GSM-R), rádiové plánování
  • Dálková kontrola a ovládání vybraných sdělovacích zařízení
  • Hledáme odborníky i na jednotlivé oblasti projektování
  • Komunikace s klientem (zadavatelem) – na dálku i osobně

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro, obor zabezpečovací nebo sdělovací technika – výhodou
  • Orientaci v sektoru sdělovacích zařízení, telekomunikací, přenosů
  • Praxi v oboru a autorizace ČKAIT - výhodou
  • Uživatelskou znalost AutoCAD, Bentley MicroStation - výhodou
  • Schopnost systematické práce
  • Analytické myšlení
  • Schopnost komunikace se zákazníkem
  • Vysoké pracovní nasazení a vlastní iniciativu, ochotu na sobě pracovat
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Flexibilitu a zájem o práci v daném oboru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Zájem o danou problematiku
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a odbornou práci na HPP u perspektivní a stabilní české společnosti
  • Motivační platové ohodnocení (fix + bonusy dle kvality práce a přístupu)
  • Každoroční odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vůz pro pracovní účely, PC, mobil
  • Možnost práce i na homeoffice – dle zkušeností, schopností a úrovně samostatnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborné zaškolení
  • Možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu, vzdělávací a rozvojové aktivity
  • Příjemné přátelské pracovní prostředí
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Vhodné i pro absolventy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4006301  Datum zveřejnění: 30.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.