Key Account Manager pro oblast východní Evropy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční společnost působící v oblasti ohřevu vody a obnovitelných zdrojů energie hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: Key account manager pro oblast východní Evropy

Náplň práce:

  • Budování obchodních vztahů
  • Péče o stávající zákazníky (60 % stávajících zákazníků)
  • Hledání nových obchodních příležitostí – business development CEE oblastí
  • Akvizice nových zákazníků
  • Účast na obchodních jednáních
  • Tvorba a implementace obchodních strategií
  • Tvorba a implementace portfolia
  • Školení portfolia
  • Mapování trhu
  • Reporting

Požadujeme:

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Praxe v obchodě podmínkou (může být i jiný obor)
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Výbornou znalost AJ (B2)
  • Znalost RU jazyka výhodou
  • Praxi v oboru na podobné pozici výhodou
  • Flexibilitu
  • Kreativitu
  • Znalost MS-Office na pokročilé úrovni
  • Ochotu cestovat – 30% pracovního času u klientů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů
  • Telefon, notebook
  • Místo pracoviště v sídle české pobočky: v Praze
  • Nástup možný od února 2021
  • Vysoká míra seberealizace

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4006785  Datum zveřejnění: 1.12.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.