Obchodně technický zástupce/ Product Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Vestec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, hledáme zajímavého nového kolegu na pozici Produkt Manager.

Náplň práce:

  • Převzetí a komunikace stávajících zákazníků, získávání nových pro odbyt rozváděčových komponent
  • Sledování trhu a konkurence v oblasti rozváděčových komponent
  • Jednání s velkoobchodními partnery i výrobními firmami
  • Technické poradenství, návrh vhodného řešení
  • Příprava nabídek, kalkulace zakázek, vyjednávání podmínek se zákazníkem
  • Spolupráce s techniky a ostatními členy týmu
  • Komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně se zaměřením na elektrotechniku
  • Předchozí praxe na obdobné pozici, prodejní dovednosti a chuť do obchodování
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka pro e-mailovou a telefonickou komunikaci, popř. německého jazyka
  • Analytické myšlení
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (cestování v rámci svěřeného regionu)

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu – 28 let na českém trhu
  • Možnost práce na HPP/IČO
  • Plat po zapracování 45 – 55 000 Kč fixní plat + měsíční provize
  • Firemní benefity (13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, poukázka na Vánoce)
  • Dotované školení a kurzy angličtiny
  • Notebook, telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Působnost: Čechy, kancelář: Vestec (není nutná každodenní přítomnost v kanceláři)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4015863  Datum zveřejnění: 4.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.