Obchodník s mobilnými technológiami

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac2 000 EUR základ + mesačne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, českú spoločnosť pôsobiacu na IT trhu už 15 rokov, poskytujúcu komplexné služby spojené s digitalizáciou kancelárie (Digital Workspace), teda od správy IT cez cloudové služby a virtualizáciu po správu mobilných zariadení, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodník s mobilnými technológiami.

• Predaj produktov z oblasti EMM, teda správy a zabezpečenia firemných mobilných
zariadení
• Starostlivosť o zverené portfólio našich významných slovenských zákazníkov
• Zodpovednosť za plnenie nastavených cieľov
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Vedenie obchodných rokovaní vrátane vytvárania ponúk a uzatvárania zmlúv

• Stabilnú prácu na HPP v úspešnej IT firme, ktorá je partnerom najvyššej úrovne
spoločností ako VMware, Microsoft, MobileIron či Samsung
• Motivujúce platové ohodnotenie (fix + provízie z predaja)
• Možnosť pracovať z homeoffice alebo odkiaľkoľvek je vám to príjemné
• Flexibilný pracovný čas
• Firmou hradené kurzy angličtiny
• Priestor na osobný aj profesijný rast
• Po roku možnosť podieľať sa na úspechu firmy prostredníctvom zamestnaneckých akcií
• Notebook a mob. telefón podľa vlastného výberu
• Služobný automobil aj pre súk. účely
• Stravenky
• 25 dní dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: Predvyber-sk
E-mail: poslat životopis
ID: 4016512  Datum zveřejnění: 5.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac