Geodet - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá především službami v oblasti geodetických prací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Geodet.

Náplň práce:

  • geodetické práce v terénu – ve skupině i samostatně
  • zpracování podkladů, měření a výsledků zeměměřických činností převážně v oblasti stavební a inženýrské geodézie a mapování
  • denní i noční směny dle rozpisu práce

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu zeměměřických činností (SŠ/VŠ vzdělání v oboru)
  • všeobecná znalost práce na PC (kancelářské SW, e-mail, vyhledávání atd.)
  • základní znalost CAD programů (ideálně AutoCAD, Kokeš)
  • proaktivní přístup a flexibilní pracovní nasazení
  • samostatnost a komunikační schopnosti ve styku s klienty
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • pozice vhodná pro absolventy
  • mobilní telefon, PC
  • sdílený automobil
  • stravenkový paušál
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaškolení a možnost vzdělávání
  • nástup možný ihned, případně dohodou
  • místo výkonu práce: Praha 9 - Horní Počernice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4016841  Datum zveřejnění: 6.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.