Product owner - Building solutions

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je špičkou v PropTEchu a v integraci smart řešní, vyvíjející aplikací pro inteligentní kancelářské budovy, a která aktuálně expanduje na americký trh a rozvíjí svůj vlastní produkt, hledáme vhodného kandidáta na pozici Product Owner – Building solutions.

Náplň práce:

  • řízení vývoje integrační platformy, která propojuje produkt firmy s produkty třetích stran, konkrétně s přístupovými a parkingovými systémy
  • zodpovědnost za replikaci testovacích prostředí třetích stran uvnitř firmy a za jeho nastavení.
  • řízení týmu (7-9 lidí)
  • koordinace s dalšími Product Ownery při vývoji produktu
  • uvidíte výsledek své činnosti na konkrétních budovách a občas tam budete cestovat

Požadavky:

  • 3+ roky zkušeností s vedením vývojového týmu
  • schopnost řídit (a vést) tým a nastavovat priority
  • jasnou, stručnou, přesnou komunikaci a schopnost navrhovat a doručovat nové funkcionality
  • že se dokážete domluvit anglicky (každodenní komunikace slovem i písmem je nutná)
  • znalost scrum metodologie v IT oblasti
  • posedlost dokonalostí a strukturovanost
  • znalost přístupových systémů a jejich fungování velkou výhodou
  • silný technologický background a dobrou znalost:

1. LAN - topologie, síťové prvky
2. Komunikační protokoly (REST API, SOAP, XML RPC)
3. Webové technologie (PHP, MySQL)
4. Linux. technologií a prostředí AWS

Nabízíme:

  • možnost změnit způsob, jak lidé využívají kancelářské budovy
  • kontakt s nejnovějšími IoT technologiemi
  • pružnou pracovní dobu a svobodnou firemní kulturu
  • příjemné pracovní prostředí
  • výbornou kávu a čerstvé ovoce každý den
  • kanceláře 50 metrů od stanice metra Anděl
  • práci, kde se propojuje digitální a reálný svět v maximální míře
  • cestování do evropských měst za klienty i poznáním
  • týdenní meeting u Jadranu
  • adekvátní platové ohodnocení

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4017007  Datum zveřejnění: 7.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.