Konzultant výživy a ochrany rostlin

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující konzultační a obchodní služby v zemědělství ve státech střední a východní Evropy od roku 2014 a navazuje na bohaté obchodní a manažerské zkušenosti zakladatele, hledáme vhodné kandidáty na pozici konzultant výživy a ochrany rostlin.

Náplň práce:

  • Konzultant bude odpovědný za rozvoj nových obchodních kontaktů
  • Přímý prodej produktů výživy a ochrany rostlin klientům
  • Rozvoj a zavedení nových produktů
  • Péče o stávající klienty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ zemědělského nebo ekonomického
  • Praxe s obchodem přímo v zemědělském sektoru
  • Zkušenosti ze zemědělství jsou velkou výhodou
  • Výhodou je znalost cizího jazyka
  • Znalost práce s PC
  • Komunikační dovednosti
  • Tah na branku

Nabízíme:

  • Spolupráci na živnostenský list, smlouva o obchodním zastoupení
  • Velmi zajímavé provize z uskutečněných obchodů
  • Možnost podílet se na růstu společnosti
  • Místo výkonu práce je celá Česká republika

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4018456  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.